Tenisaču Mellu zabrana nastupa na dva mjeseca zbog dopinga
Brazilski tenisač Marcelo mello dobio je zabranu nastupanja od dva mjeseca od strane Međunarodnog teniskog saveza (ITF) jer je uhvaćen u dopingu.
Mello (24) je na doping-testu u lipnju u Londonu bio pozitivan na nedopušteni stimulans "isomethepten", a kazna je blaga jer je utvrđeno da Brazilac supstancu nije uzimao u cilju poboljšanja svojih igračkih sposobnosti.
tri vijesti o kojima se priča
Kazna teče od 10. rujna do 9. studenoga, a Mellu će biti oduzeti svi bodovi i novci koje je zaradio od lipnja na Grand Slam turnirima.
Mello je jedan od boljih igrača parova, pa mu je tako oduzeto 82.000 dolara koje je zaslužio polufinalem parova na Wimbledonu i četvrtfinalom US Opena.
Obavijesti uključene



