Slalom: Pobijedio Raich, Kostelić sedmi

Austrijski skijaš Benjamin Raich pobijedio je u današnjem slalomu Svjetskog kupa u Bad Kleinkirchheimu.

Drugi je bio Šveđanin Jens Byggmark (+0,66), a treće mjesto osvojio je talijanski skijaš Manfred Moelgg (+0,72).

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić završio je na sedmom mjestu (+1,08). Ivica je u obje vožnje bio odličan u gornjem dijelu staze, dok je u donjem dijelu skijao opreznije. Ipak, ovo je njegov najbolji rezultat u slalomima Svjetskog kupa u posljednjih godinu dana.

Drugi hrvatski predstavnik Dalibor Šamšal, koji je imao startni broj 72, nije završio prvu vožnju.