Seria A: Milan - Catania 1:2

U posljednjem susretu osmine finala talijanskog nogometnog Kupa Milan je na San Siru izgubio od Catanie 1:2.

Pogotke za goste postigli su Spinesi (19) i Mascara (27), dok je poraz europskog prvaka ublažio Paloschi (60). Milan je nastupio bez najvećih zvijezda, a priliku je dobio i Dario Šimić koji je odradio svih 90 minuta. Gosti su od 76. minute igrali bez isključenog Sarda.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna "Umirijući ton nije dovoljan" Ines Strenja Linić pozvala premijera da smjeni ministra Kujundžića: Zatražit će stručni nadzor liječničke komore Komemorativni skup u Kerestincu (Foto: Dnevnik.hr) - 3 77. obljetnica proboja Bandić na komemoraciji za logoraše u Kerestincu: "Zviždite, ja nisam ovdje došao po pljesak"