Pobjeda Ivice Kostelića

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić pobjednik je današnje super-kombinacije Svjetskog kupa u austrijskom Reiteralmu, koja se sastojala od super-G i slaloma. Ivici su ovo prvi bodovi u Svjetskom kupu ove sezone.

Kosteliću je ovo osma pobjeda u Svjetskom kupu i prva nakon tri godine. Posljednji puta slavio je 15. prosinca 2003. u slalomu u Madonni di Campiglio.

Također, to mu je najbolji plasman u karijeri u kombinacijskim utrkama Svjetskog kupa. Prije godinu dana bio je deveti u super-kombinaciji u Val d'Isereu.

Drugo mjesto osvojio je Austrijanac Romed Baumann (+1,08), a treći je bio Francuz Pierrick Bourgeat (+1,51).