Liga prvaka: Manchester UTD - Roma 7:1

Nogometaši Manchester Uniteda plasirali su se u polufinale Lige prvaka zahvaljujući nevjerojatnoj 7-1 pobjedi protiv Rome u uzvratnom četvrtfinalnom dvoboju.

Pred gotovo 75.000 gledatelja na Old Traffordu Manchester je ovom pobjedom nadoknadio minimalni 1-2 poraz iz prve utakmice u Rimu.

Već nakon 19 minuta bilo je 3-0 zahvaljujući golovima Michaela Carricka (11), Alana Smitha (17) i Waynea Rooneya (19), na 4-0 je još u prvom poluvremenu povisio Cristiano Ronaldo (44).

U samom startu 2. poluvremena (49) Portugalac je nastavio golijadu. Carrick je u 60. povisio na 6-0, a počasni pogodak za Romu u 69. postigao je Daniele De Rossi. Konačnih 7-1 postavio je Patrice Evra (81).

U polufinalu će Manchester United igrati protiv pobjednika dvoboja između Bayerna i Milana.