Bayern ispao iz kupa

Branitelj naslova Bayern Munchen ispao je iz njemačkog Kupa nakon što je u susretu osmine finala poražen na gostovanju protiv Alemannie Aachen 2:4.

Domaćin je nakon prvih 45 minuta vodio 3:0 golovima Laurentiua Reghecampfa (11, 39) i Mariusa Ebbersa (44).

Pročitajte i ovo Nabujala Kupa izaziva poplave - 2 Izvanredno stanje FOTO Alarmantno stanje: Kupa u sat vremena narasla 30 centimetara. Situacija u Petrinji se smiruje, Karlovčane vrhunac vala očekuje u subotu Navijači napali policiju - 2 Do Kupa uz molitvu "Oni nisu nikakvi huligani": Poznati splitski svećenik predvodi misu za Torcidaše

Bayern je nastavku smanjio zaostatak (Podolski 47, van Bommel 68), a potom su Roy Makaay i Lucio promašili sjajne prilike za izjednačenje. Kada se činilo da će Bayern ipak izboriti remi, Schlaudraff je u 90. minuti potvrdio plasman Aachena u četvrtfinale.