Djevojka se automobilom na trenutak zaustavila uz cestu ispred kioska na uglu Šamačke ulice i korza, što je izazvalo burnu reakciju muškarca koji je vozilom naišao iza nje.
Pročitajte i ovo
kaznena prijava
Uhićen 51-godišnjak kod Slunja: Prijetio ubojstvom, a kod kuće skrivao mine i ručne bombe
Oglasio se baka prase
Trojica mladića uhićena u Beogradu: Prisilili muškarca da uđe u auto i snimi se dok čita tekst koji su mu napisali
Rat na Bliskom istoku
VIDEO Bliski istok u plamenu: Napadnuta zračna luka u Dubaiju, Trump zaprijetio NATO-u
Reakcija iz Srbije
Vučić odgovorio Milanoviću: "Neka Hrvatska pazi što radi"
Bori se za život
Tinejdžer (16) u kritičnom stanju: Ima teške opekline na 95 posto tijela, navodno zbog izazova s TikToka
Kuliminiralo je to prijetnjama djevojci pa čak i pokušajem napada drvenom palicom na prolaznike koji su htjeli spriječiti veći incident.
'Zaustavio se automobilom paralelno uz njezin, počeo vikati i prijetiti. Djevojka je bila izvan sebe, plakala je, vrištala je, nije mogla pomaknuti vozilo. Nismo mogli gledati sve to, činilo se da će umrijeti od straha', govori nam bračni par koji se s devetogodišnjom kćeri biciklima zatekao u blizini.
Nitko se, ogorčeni su oni, nije usudio umiješati, a tvrdili su kako 'znaju s kim imaju posla pa je bolje ne miješati se'. Stvorila se kolona jer je on blokirao promet iz suprotnog smjera, a vozači, mahom navijači koji su krenuli pratiti utakmicu na trgovima i u lokalima, nervozno su trubili.
'Suprug mu je prišao i rekao mu da pusti dijete na miru. Skočio je i kokičar, bilo je strašno', prepričavaju nam. Pomahnitali je muškarac pomaknuo vozilo, pomislili su da je otišao.
'Odjednom smo vidjeli kako se vraća i nosi drvenu palicu. Krenuo je prema mom suprugu, a ja sam se ispriječila pa je odustao', navodi naša sugovornica. Ubrzo je stigla policija.
Nesretna djevojka nije bila u stanju voziti i preparkirati automobil pa je to učinio prodavač kokica. Vozačica je, inače, iz jednog mjesta nedaleko od Osijeka. (Agencija VLM)
Pratite najnovije vijesti bilo kada, bilo gdje. Pratite nas na Facebooku i Twitteru. Pratite DNEVNIK.hr putem iPhonea i ANDROID mobilnih uređaja.