Velika gužva na zagrebačkoj obilaznici: Zbog dviju nesreća vozi se u koloni
Piše I. H.,
07. veljače 2024. @ 08:20
Gužva na zagrebačkoj obilaznici zbog nesreće - 3Foto: DNEVNIK.hr
HAK je izvijestio da se dogodila prometna nesreća između čvora Zagreb istok i mosta Sava - Ivanja Reka u smjeru Bregane te da se vozi otežano u koloni oko četiri kilometra.
Podijelite
Velika gužva stvorila se jutros nešto prije 8 sati na zagrebačkoj obilaznici kod Ivanje Reke.
HAK je izvijestio da se dogodila prometna nesreća između čvora Zagreb istok i mosta Sava - Ivanja Reka u smjeru Bregane te da se vozi otežano u koloni oko četiri kilometra.
Gužva na zagrebačkoj obilaznici zbog nesreće - 4Foto:
DNEVNIK.hr
"Velika je gužva od ulaza Sesvete prema Radničkoj cesti. Vozim se već dvadeset minuta", javio nam je čitatelj te poslao i fotografije koje prikazuju mjesto gdje se dogodila nesreća.
Gužva na zagrebačkoj obilaznici zbog nesreće - 2Foto:
DNEVNIK.hr
Prikaz na Google Mapsu pak prikazuje da su se u neposrednoj blizini mosta Sava - Ivanja Reka dogodile dvije nesreće.
Gužva na Zagrebačkoj obilazniciFoto:
Google Maps
HAK dodaje i kako je teretno vozilo u kvaru između čvora Jakuševec i čvora Buzin (na 27+700 km) u smjeru Bregane. Vozi se usporeno po dvije prometne trake.