Na facebook stranici Vratimo osmijeh Nori na lice NORA FORA strašan lav uz novu fotografiju preslatke Nore, stoji i poruka kojom se zahvaljuje na molitvama, lijepim željama i poručuje da je ona ipak strašni lav!!!!
Pročitajte i ovo
Objavili presliku stanja na računu
Oglasila se predsjednica udruge 'Hrabro dijete': Evo što kaže o optužbama Norinih roditelja
'Gdje je novac?'
Norina majka: 'Zahvaljujem vam što lažete, obmanjujete javnost, što nemate morala'
POGODIO SVE BROJEVE
Netko je večeras postao bogatiji za čak 87 milijuna eura!
zračni udari
Amerika izvela nove napade na Iran
Užarena Europa iz svemira
Europa gori: Satelitske snimke otkrivaju zastrašujuće temperature tla
Redakcija Dnevnik.hr od samog početka prati slučaj malene lavice Nore Šitum i njenih roditelja Đane Atanasovske i oca Ivice Šituma, koji nam i iz daleke Philadelphije šalju poruke o novostima u liječenju. Nakon ne baš dobrih vijesti, koje nam je javila njena majka Đana, čuli smo se i s Norinim ocem Ivicom, koji poručuje - 'Idemo dalje !'
Gljivična infekcija odgađa tretman eksperimentalnog liječenja
' Američki liječnici su kao i u svemu dosta suzdržani, u bilo kakvim prognozama, jer to je kod njih jednostavno nepisano pravilo.Vjerovatno se boje dati bilo kakve izjave dok nešto ne bude sto posto sigurno, jako su oprezni i daju samo činjenice.
Ovo je stvar, koja je jednostavno došla tko zna kako i otkuda, a Nora je previše dobro tlo za bilo koju vrstu infekcija, jer joj je imunitet - nula. Sada su zaustavili sve zahvate i bacili su se samo na liječenje tih gljivica, jer ne samo da su opasne po život, nego ako ih ne suzbiju i ne zaustave, ne bi se mogao napraviti niti cijeli zahvat izliječenja. Zato smo dali suglasnost za nastavak liječenja, bez obzira na smanjene šanse, rekli smo naravno da se slažemo. '
Norin otac Ivica: 'Loše vijesti su samo stepenica do Norinog izliječenja'
Nevjerojatna snaga, koja drži malu obitelj Šitum na okupu u ovoj teškoj borbi za život njihove djevojčice Nore, ni 'preko velike bare' nije izgubila na jačini. Pokazuje to i završni dio poruke Ivice Šituma za čitatelje Dnevnik.hr.
' Mislim da smo navikli na loše vijesti u tolikoj mjeri da ih uopće više ne doživljavamo kao takve, nego samo kao još jednu stepenicu više do njenog izliječenja. Gledajući unazad i prisjećajući se što je sve prošla, a i mi s njom, a i sve to preživjela, mislim da ćemo i te gljivice pregaziti. Idemo dalje! Hvala svima na dobrim željama! Puno nam to znači'
DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook