Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Pozivamo vas na snimanje za predstavljanje izbornih kandidata za izbor zastupnika u Hrvatski sabor 2016. godine koje će se održati prema rasporedu dostupnom na portalu DNEVNIK.hr.


Snimanje predstavljanja programa održat će se u studiju NOVE TV, u subotu i nedjelju, 20. i 21. kolovoza ove godine, na adresi Remetinečka cesta 139., Zagreb. Tko ne dođe na zakazani termin, smatrat će se da je svojevoljno odustao. Svaku listu predstavlja jedan kandidat.

Sukladno Zakonu o izborima zastupnika u Hrvatski sabor (NN 116/99, 109/00, 53/03, 167/03, 44/06, 19/07, 145/10, 24/11, 93/11 i 120/11) i Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o izborima zastupnika u Hrvatski sabor (NN 19/2015, ), Pravilima o postupanju elektroničkih medija s nacionalnom koncesijom u RH tijekom izborne promidžbe (NN 118/2014) te uputama nadležnih tijela i internim Pravilima NOVE TV d.d., pozivamo vas na snimanje za predstavljanje izbornih kandidata za izbor zastupnika u Hrvatski sabor 2016. godine koje će se održati prema sljedećem rasporedu:

NEOVISNE LISTE KOJE SU PODNIJELE KANDIDATURU ZA LISTE IZBORNIH JEDINICA

Neovisna lista; 20.8.2016.

NEOVISNA LISTA - DRAGUTIN DUKIĆ 8:00 - 8:15

NEOVISNA LISTA - ŽELJKO GLASNOVIĆ 8:20 - 8:35

NEOVISNA LISTA - ŽELJKO KNAPIĆ 8:40 - 8:55

POLITIČKE STRANKE KOJE SAMOSTALNO IZLAZE NA IZBORE U IZBORNIM JEDINICAMA I. – XI.

Politička stranka; 20.8.2016.

AKTIVNI BRANITELJI I UMIROVLJENICI HRVATSKE - ABU HRVATSKE 9:00 - 9:15

AUTOHTONA - HRVATSKA STRANKA PRAVA - A - HSP 9:20 - 9:35

BLOKIRANI - DEBLOKIRAJMO HRVATSKU 9:40 - 9:55

BRANITELJSKO DOMOLJUBNA STRANKA HRVATSKE - BDSH 10:00 - 10:15

DEMOKRATSKA STRANKA ŽENA - DSŽ 10:20 - 10:35

HRVATSKA BRANITELJSKA PUČKA STRANKA - HBPS 10:40 - 10:55

HRVATSKA RADNIČKA STRANKA - HRS 11:00 - 11:15

HRVATSKA STRANKA PRAVA - 1861 - HSP - 1861 11:20 - 11:35

HRVATSKA STRANKA REDA - HSR 11:40 - 11:55

HRVATSKI LABURISTI - STRANKA RADA - LABURISTI 12:00 - 12:15

ISTARSKI DEMOKRATI - DEMOCRATICI ISTRIANI - ID - DI 12:20 – 12:35

MEĐIMURSKI DEMOKRATSKI SAVEZ - MDS 12:40 - 12:55

MOST NEZAVISNIH LISTA - MOST 14:00 - 14:15

POKRET ZA MODERNU HRVATSKU 14:20 - 14:35

SASVIM MALA STRANKA - SMS 14:40 - 14:55

SOCIJALISTIČKA RADNIČKA PARTIJA HRVATSKE - SRP 15:00 - 15:15

STRANKA HRVATSKI VIDIK - SHV 15:20 - 15:35

STRANKA RAZVOJA I NAPRETKA - SRNA 15:40 - 15:55

ZELENI SAVEZ 16:00 - 16:15

Svaka kandidacijska lista ima pravo na 5-minutno predstavljanje.Termini snimanja predstavljanja, dodijeljeni su prema abecednom redoslijedu. Snimanje predstavljanja programa održat će se u studiju NOVE TV, u subotu i nedjelju, 20. i 21. kolovoza ove godine, na adresi Remetinečka cesta 139.

KOALICIJE KOJE SU PODNIJELE KANDIDATURU ZA LISTE IZBORNIH JEDINICA

Datum održavanja: 20.8.2016.

16:20 – 16:35
"BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI"
NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI
NOVI VAL - STRANKA RAZVOJA - NOVI VAL
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR
BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ

16:40 – 16:55
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA SOCIJALNO - LIBERALNA STRANKA - HSLS

17:00 – 17:15
HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA - HDZ
HRVATSKA DEMOKRŠĆANSKA STRANKA - HDS

17:20 – 17:35
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

17:40 – 17:55
HRVATSKA STRANKA PRAVA - HSP
HRVATSKA ČISTA STRANKA PRAVA - HČSP
AKCIJA ZA BOLJU HRVATSKU - ABH
OBITELJSKA STRANKA - OS

18:00 – 18:15
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - DR. MARKO VESELICA - HKDU - DR. MARKO VESELICA
UJEDINJENA STRANKA PRAVA - USP
DEMOKRATSKI SAVEZ NACIONALNE OBNOVE - DESNO
HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA - HDS

18:20 – 18:35
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - DR. MARKO VESELICA - HKDU - DR. MARKO VESELICA
HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA - HDS
UJEDINJENA STRANKA PRAVA - USP
DEMOKRATSKI SAVEZ NACIONALNE OBNOVE - DESNO

18:40 – 18:55
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
DEMOKRATSKI SAVEZ NACIONALNE OBNOVE - DESNO
HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - DR. MARKO VESELICA - HKDU - DR. MARKO VESELICA
UJEDINJENA STRANKA PRAVA - USP
HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA - HDS

19:00 – 19:15
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
DEMOKRATSKI SAVEZ NACIONALNE OBNOVE - DESNO
HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - DR. MARKO VESELICA - HKDU - DR. MARKO VESELICA
HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA - HDS
UJEDINJENA STRANKA PRAVA - USP

19:20 – 19:35
HRVATSKA STRANKA PRAVA DR. ANTE STARČEVIĆ - HSP AS
HRVATSKA KRŠĆANSKA DEMOKRATSKA UNIJA - DR. MARKO VESELICA - HKDU - DR. MARKO VESELICA DEMOKRATSKI SAVEZ NACIONALNE OBNOVE - DESNO
UJEDINJENA STRANKA PRAVA - USP
HRVATSKA DEMOKRATSKA STRANKA - HDS

19:40 – 19:55
HRVATSKI DEMOKRATSKI SAVEZ SLAVONIJE I BARANJE - HDSSB HRVATSKA KONZERVATIVNA STRANKA - HKS

20:00 – 20:15
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS LISTA ZA RIJEKU - RI

 

Datum održavanja: 21.8.2016.

8:00 – 8:15
NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP
SLOBODNA HRVATSKA - SH
POKRET ZAJEDNO
ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORaH
STRANKA HRVATSKOG ZAJEDNIŠTVA - SHZ
STRANKA UMIROVLJENIKA - SU

8:20 – 8:35
NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP
SLOBODNA HRVATSKA - SH
POKRET ZAJEDNO
ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORaH

8:40 – 8:55
NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP
SLOBODNA HRVATSKA - SH
POKRET ZAJEDNO
ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORaH
STRANKA UMIROVLJENIKA - SU

9:00 - 9:15
PAMETNO
ZA GRAD

9:20 – 9:35
PRIMORSKO GORANSKI SAVEZ - PGS
ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR - IDS
LISTA ZA RIJEKU - RI

9:40 – 9:55
SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE - SDP
HRVATSKA NARODNA STRANKA - LIBERALNI DEMOKRATI - HNS
HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - HSS
HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA - HSU

10:00 – 10:15
ZAGORSKA STRANKA - ZS
STRANKA UMIROVLJENIKA - SU

10:20 – 10:35
ŽIVI ZID
PROMIJENIMO HRVATSKU
AKCIJA MLADIH

10:40 – 10:55
ŽIVI ZID
PROMIJENIMO HRVATSKU
AKCIJA MLADIH
ABECEDA DEMOKRACIJE

11:00 – 11:15
ŽIVI ZID
AKCIJA MLADIH
HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA
ABECEDA DEMOKRACIJE

11:20 – 11:35
ŽIVI ZID
PROMIJENIMO HRVATSKU
AKCIJA MLADIH
ABECEDA DEMOKRACIJE
HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA
MEĐIMURSKA STRANKA

11:40 – 11:55
ŽIVI ZID
PROMIJENIMO HRVATSKU
AKCIJA MLADIH
HRVATSKA DEMOKRATSKA SELJAČKA STRANKA
ABECEDA DEMOKRACIJE

 

POLITIČKE STRANKE I UDRUGE KOJE SU PODNIJELE KANDIDATURU U XII. IZBORNOJ JEDINICI

Datum održavanja: 21.8.2016.

13:00 - 13:15 "BANDIĆ MILAN 365 - STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI" - "STRANKA RADA I SOLIDARNOSTI"

13:20 - 13:35 BLOK UMIROVLJENICI ZAJEDNO - BUZ

13:40 – 13:55 BOŠNJAČKA DEMOKRATSKA STRANKA HRVATSKE - BDSH

14:00 – 14:15 DEMOKRATSKA ZAJEDNICA MAĐARA HRVATSKE - DZMH - HORVÁTORSZÁGI MAGYAROK DEMOKRATIKUS KÖZÖSSÉGE - HMDK

14:20 – 14:35 DEMOKRATSKI SAVEZ SRBA - DSS

14:40 – 14:55 FORUM ALBANSKIH INTELEKTUALACA - FAI - FORUMI I INTELEKTUALEVE  SHQIPTARE - FISH

15:00 – 15:15 HRVATSKA SELJAČKA STRANKA - STJEPAN RADIĆ - HSS - SR

15:20 – 15:35 KOALICIJA ROMA HRVATSKE - KRUH - KRUH

15:40 – 15:55 NARODNA STRANKA - REFORMISTI - REFORMISTI

16:00 – 16:15 NAŠA STRANKA - NS

16:20 – 16:35 NEZAVISNA LISTA STIPE PETRINA - NLSP

16.40 – 16:55 NOVI VAL - STRANKA RAZVOJA - NOVI VAL

17:00 – 17:15 ODRŽIVI RAZVOJ HRVATSKE - ORaH

17.20 – 17:35 POKRET ZAJEDNO

17:40 – 17:55 SAMOSTALNA DEMOKRATSKA SRPSKA STRANKA - SDSS

18:00 – 18:15 SAVEZ MAĐARSKIH UDRUGA - SMU - MAGYAR EGYESÜLETEK SZÖVETSÉGE - MESz

18:20 – 18:35 SAVEZ ROMA U REPUBLICI HRVATSKOJ "KALI SARA" - SRRH "KALI SARA"

18:40 – 18:55 SLOBODNA HRVATSKA - SH

19:00 – 19:15 STRANKA BOŠNJAKA HRVATSKE - SBH

19:20 – 19:35 STRANKA DEMOKRATSKE AKCIJE HRVATSKE - SDA HRVATSKE

19:40 – 19:55 UDRUGA ROMSKOG PRIJATELJSTVA "LUNA" - "LUNA"

20:00 – 20:15 UNIJA ALBANACA U REPUBLICI HRVATSKOJ - UARH - UNIONI I SHQIPTARËVE NË REPUBLIKËN E KROACISË - USHRK

NACIONALNE MANJINE POZIVAJU SE ISTOG DANA, 21. 8. 2016.,  PREMA SLJEDEĆEM RASPOREDU:

 12:00 SRPSKA NACIONALNA MANJINA 

12:10 MAĐARSKA NACIONALNA MANJINA

12:20 TALIJANSKA NACIONALNA MANJINA

12:30 ČEŠKA I SLOVAČKA NACIONALNA MANJINA

12:40
AUSTRIJSKA, BUGARSKA, NJEMAČKA, POLJSKA, ROMSKA, RUMUNJSKA, RUSINSKA, RUSKA, TURSKA, UKRAJINSKA, VLAŠKA I ŽIDOVSKA NACIONALNA MANJINA

12:50 ALBANSKA, BOŠNJAČKA, CRNOGORSKA, MAKEDONSKA I SLOVENSKA NACIONALNA MANJINA