Policija moli svjedoke nesreće u kojoj je teško ozlijeđen pješak da prijave sve informacije koje bi mogle biti od pomoći.
Podijelite
U prometnoj nesreći koja se dogodila sinoć oko 23.40 sati u Rijeci, na raskrižju ulice Viktora Cara Emina s ulicom J. Završnika i Cambierieve ulice, teško je ozlijeđen pješak.
Nepoznati vozač upravljajući osobnim vozilom, vjerojatno crvene boje, udario je na obilježenom pješačkom prijelazu 75-godišnjaka. Nakon toga je pobjegao s mjesta nesreće, odnosno, udaljio se bez pozivanja hitne pomoći, a o nesreći nije izvjestio ni policiju izvijestio.
U tijeku je potraga za nepoznatim vozačem, a kako bi se utvrdile sve činjenice ove prometne nesreće, molimo očevice da se jave u Postaju prometne policije Rijeka.