Piše D. Ma.,
09. listopada 2010. @ 20:18
komentari
Slika nije dostupna
Đani Luketić danas se s poskokom u boci pojavio u Tolstojevoj ulici, u blizini središta Splita te se smjestio na zidiću između tri kafića.
Podijelite
'Nikada ranije nisam uhvatio poskoka, ali sam gledao puno emisija kako hvataju zmije na TV-u. Komadom štapa sam ga uhvatio pet centimetara ispod glave, a drugom sam ispred njega držao plastičnu bocu, Sam je ušao u nu', ispričao je Luketić za Večernji list. Poskoka je ulovio u splitskom predgrađu, na Dujmovači.