Pune ruke posla s agresivnim muškarcima imala je u subotu šibenska policija, a u jednom su se trenutku policajci i sami našli na meti napadača.
Okršaj je započeo kada je 20-godišnjak htio uspostaviti kontakt s bivšom djevojkom (20) koja to nije htjela. Mladić je nasilno obio i otvorio vrata njezinog stana, a zatim ju napao i lakše ozlijedio. Na odlasku je prijetio bivšoj djevojci i njenoj 25-godišnjoj prijateljici.
Policija je uskoro došla do 20-godišnjaka, a tijekom postupanja prema njemu na mjesto događaja je došao 54-godišnjak koji je napao osumnjičenog mladića, ali i policajca kojeg je lakše ozlijedio.
"Zbog počinjenih kaznenih djela tjelesne ozljede, oštećenja tuđe stvari, narušavanja nepovredivosti doma i dvije prijetnje protiv osumnjičenog 20-godišnjaka je podignuta kaznena prijava. Zbog napada na policijskog službenika, kaznenu prijavu dobio je i 54-godišnjak", kažu iz šibenske policije.
-
Odbacili krivnju
Bad Blue Boysi iz kombija zazivali Plenkovića: Pogledajte što mu vikali dok su ih vodili na sud
-
Bolja Hrvatska
Prvi u Europi dosjetili se što napraviti sa starom obućom: "Nisam stvarno imao novca za nove cipele i gledao sam uštedjeti svaku lipu"
-
Bravo!
Ovo su 15-godišnji heroji iz Međimurja: "Tata, nećeš pogoditi što smo upecali!"