Splitska je policija utvrdila da je detonaciju u Kaštel Lukšiću izazvala improvizirana eksplozivna naprava postavljena pod renault clio. Za 'bombašem' i dalje tragaju.
Podijelite
Eksploziju u Kaštel Lukšiću, u kojoj je u noći na srijedu oštećeno pet parkiranih automobila, izazvala je improvizirana eksplozivna naprava postavljena pod automobil renault clio, utvrdila je splitska policija.
Očevidom je, za sada, utvrđeno tek da je improvizirana eksplozivna naprava postavljena pod renault clio, splitskih registarskih oznaka. Od siline eksplozivnog udara oštećena su još četiri osobna vozila parkirana u blizini, a popucala su i stakla na nekoliko okolnih objekata.
Iako je prema prvim informacijama u eksploziji oštećeno šest automobila, očevidom je utvrđeno da ih je oštećeno pet.
Materijalna šteta utvrdit će se naknadno, a za počiniteljem se još uvijek traga, poručili su iz splitsko-dalmatinske policijske uprave. (Hina)