Slovak naletio na njega

Tuga u Tisnom: Poginuo Omer, tovar šampion

Tisno je danas izgubilo jedan od svojih simbola. Višestruki šampion utrka tovara, osmogodišnji Omer smrtno je stradao u jednoj tišnjanskoj ulici kada je na njega naletjelo vozilo slovačkih registracijskih oznaka.

Omer je na mjestu izgubio život, a Tišnjani svog ljubimca i najbržeg tovara u Dalmaciji. Prošle godine ostvario je najveći uspjeh osvojivši zlatnu međunarodnu medalju. 'To je gubitak veliki za našu udrugu, jer to je bilo najbolje grlo, sad smo zakinuti, što se tiče tih naših trka', istaknuo je Tomislav Olivari, predsjednik Udruge 'Tišnjanski tovar'.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna Očevid u tijeku Teška prometna nesreća u Tisnu: Četiri osobe ozlijeđene u sudaru tri vozila Filip Henjak - 3 PARTY UZ MJERE Britanci pohrlili u na festival u Tisnom: "Mislim da je oko 1000 ljudi ovdje koji su čekali od 2019. godine"