Muškarac preminuo u centru grada
U samom centru Splita oko 13 sati naglo je preminuo 81-godišnji muškarac. Čovjek je šetao Marmontovom ulicom kad mu je pozlilo. Srušio se na pod i preminuo.
Prolaznici očevici pozvali su Hitnu pomoć čiji su djelatnici konstatirali smrt, piše Glas Dalmacije.
Pročitajte i ovo
Pretpostavlja se da je uzrok smrti srčani udar.




Obavijesti uključene


