Obavijesti Pretražite Navigacija
Nesretan slučaj

Čepin: Cigaretom zapalio dvosjed i ugušio se od dima

Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Očevidom je utvrđeno da je smrt nastupila uslijed trovanja dimom nastalim tinjanjem platnenog dvosjeda i fotelje u dnevnom boravku, koji su se zapalili od neugašene cigarete.

Nakon što je neugašenom cigaretom zapalio dvosjed i fotelju u svom dnevnom boravku, u Čepinu je u ponedjeljak od trovanja dimom umro 57-godišnjak.

Pročitajte i ovo Ilustracija Radovi na preuređenju Vatra usred Zagreba: Buknuo požar na MORH-ovoj zgradi, vatrogasci na terenu Vatrogasna intervencija na zagrebačkom Vrbiku - 3 S četiri vozila FOTO Vatrogasci izišli na teren zbog dima u ventilaciji: Za sve je kriva spaljena hrana

Osječko-baranjska policija izvijestila je u utorak kako je mrtvo tijelo muškarca pronašla oko 10 sati.

Očevidom je utvrđeno da je smrt nastupila uslijed trovanja dimom nastalim tinjanjem platnenog dvosjeda i fotelje u dnevnom boravku, koji su se zapalili od neugašene cigarete.

Policija je, nakon obavljenog očevida, podnijela izvješće osječkom državnom odvjetništvu. (Hina)

DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook  

Još brže do
svakodnevnih vijesti.

Preuzmi novu DNEVNIK.hr aplikaciju
Još aktualnosti
Još vijesti
Pretražite vijesti

Budite u tijeku s najnovijim događanjima

Obavijesti uključene