Ulaznice su u prodaji za intimno okupljanje u The Garden Resortu u Tisnom.

Galerija


 Dekmantel Selectors se vraća u The Garden Resort u Tisnom od 27. do 31. kolovoza 2020., a po peti put ovo intimno okupljanje predstavit će sjajnu listu DJ-eva iz cijelog svijeta.

Vezani članci Ima li kraja bespravnoj gradnji? - 3 Dio luksuznog kampa u maloj dalmatinskoj općini niče bez dozvola, načelnik objasnio zašto to obično završi u korist investitora Slika nije dostupna Svjetski techno miljenici vladaju u Tisnom!

Dekmantel Selectors je ljetno okupljanje koje organizira amsterdamski Dekmantel festival, a petodnevni maraton uživanja u suncu, moru i soundsystemima čini njegovu osnovu. DJ-evi o kojima se priča čine lineup za izdanje 2020. godine, a među njima je i disco kralj Motor City Drum Ensemble, Red Light Radio šef Orpheu The Wizard, Hivern Discsov John Talabot, Haçiendina DJ Paulette i Rush Hour šef Antal. Osim njih sjajne povratničke nastupe imat će Lena Willikens, Palms Trax, Sassy J, Joy Orbison i Tako, dok zvijezde u usponu Fergus Clark, Lauren Hansom, Simo Cell, Gigsta, upsammy, Roza Terenzi, Kamma & Masalo, Laksa, Zakia i Heap su pozvane po prvi puta.

PR
PR

Tijekom dana festival se održava na pet pozornica, uključujući i novu zonu za slušanje glazbe gdje će avanturistički znalci zauzeti svoje mjesto iza pulta, a svjetski poznati klub Barbarella’s oživljava kao noćni domaćin programa Dekmantel Selectorsa. 2020. godina će imati najviše suradnika i kuratora programa do sada, a nizozemski labelovi, radijske stanice i programi poput Strangelove u režiji Job Jobsea, Is Burning, Pip, Clone i OOST bit će domaćini svih zabava na brodovima.

Dekmantel Selectors će još jednom pokazati stručnost nekih od najboljih i neustrašivih svjetskih DJ-eva, koji će se okupiti na sunčanoj obali Jadranskog mora.

Festivalske ulaznice su u prodaji, a više informacija pronađite na www.dekmantelselectors.com

Smještaj rezervirajte na: booking.thegarden.hr

PR
PR

Puni popis DJ-eva za Dekmantel Selectors 2020

Afrodeutsche / Antal / Carlos Souffront / Dekmantel Soundsystem / Gigsta / Heap / Hunee / Identified Patient / Jay Glass Dubs / Job Jobse / John Talabot / Joy Orbison / Kamma & Masalo / Lauren Hansom / Lena Willikens & Interstellar Funk / Motor City Drum Ensemble / Nu Guinea (dj-set) / Oceanic & Oberman / Ondo Fudd / Orpheu The Wizard & Jamie Tiller & Tako / DJ Overdose / Palms Trax / Parris & Ploy / DJ Paulette / DJ Python / Rabih Beaini / Roza Terenzi / Sassy J & Volcov / Simo Cell / Skåtebard / Solar / Valentino Mora / Young Marco
Afra / Aleksa Alaska / BertBert / Bony Fly / Boye / Brandon Hocura / Casper Tielrooij / Cinnaman / Clémentine / Din Daa Daa / DJ Leoni / E. Myers / Fafi Abdel Nour / Fergus Clark / Gop Tun DJs / Hugo Mendez / Ilias Pitsios / Kat & Julia Mira / Kléo & Margie / Konduku / Laksa / Layla Rutherford / Loma Doom / Maja Pa & Le Chocolat Noir / Manfredas / Max Abysmal & Woody'92 / Mika Oki / Millos Kaiser / ML / Monty / Prins Emanuel / Roel de Boer & Abel Minnée / Silvia Kastel / Sofay & MR TC / Suze Ijó / Tala Drum Corps / Tammo Hesselink & Mattikk / Thomas Martojo / Tom Noble / upsammy / Vic Crezée / Victor Kiswell / Zakia / Zohar

Domaćini zabava na brodovima:

Clone / Dekmantel / Is Burning / Noclubs Services / OOST / Operator x BAR / Pip / Red Light Radio / Rush Hour / Strangelove / WAS