Bizaran razgovor

VIDEO Trumpova šefica vjerskog ureda otkrila što je najviše uzbuđuje: "Nije se teško pokoriti"

Paula White Foto: Afp
Paula White, propovjednica i bliska Trumpova prijateljica te voditeljica Ureda za vjeru Bijele kuće dala je poprilično bizaran intervju.

Propovjednica i bliska Trumpova prijateljica te voditeljica Ureda za vjeru  Bijele kuće Paula White dala je intervju za Real America's Voice, a s njome je razgovarao voditelj Steve Gruber o stanju vjere u Americi tijekom drugog mandata predsjednika Donalda Trumpa.

 "Bog snažno pokreće. Znate što je meni najuzbudljivije? Muškarci i mladi najbrže se vraćaju u crkvu", poručila je.

Voditelj se složio da su potrebni pravi muškarci na vodećim pozicijama s čime se ona u potpunosti složila.

"Oni postaju temelj. Tako je to i bog zamislio, jer bog ima svoj red. Gledajte, glava mog kućanstva je moj suprug, Jonathan Cain - točka", naglasila je.

"Ako se ikada dogodi trenutak da treba donijeti odluku, a mi se ne slažemo - on je glavni", rekla je.

 

"Nije teško pokoriti se", rekla je, dodavši kako se žene moraju podčiniti muškarcima.

White je rekla da je njezin sin preuzeo službu u njezinoj crkvi.

"Tako sam uzbuđena zbog Božjeg poteza i, bez sumnje, prodaja Biblije porasla je za 22 posto, ljudi se vraćaju crkvi, a muškarci vjeri", poručila je.