Nasilni plavci

VIDEO: Policajac se brutalno iživljava na uhićenoj turistkinji

Slika nije dostupna
Australsku javnost šokirala je snimka na kojoj policajac muči uhićenu turistkinju.

Snimka je izašla dan nakon što je policajcu Benjaminu Priceu izrečena zatvorska kazna u vremenu od 27 mjeseci. U prvom dijelu snimke osuđeni Price se iživljava nad 21-godišnjom djevojkom. Baca ju na pod i diže je vukući za kosu, a u drugom dijelu pet minuta mlati 23-godišnjeg muškarca.

Naime, Timothy Steel je uhićen kada je pokušao prekinuti tučnjavu dva prijatelja. Priceovo mučenje je išlo tako daleko da mu je u usta ugurao crijevo i pustio vodu. Iznenađujuće je i to da ukupno osmero policajaca promatralo oba slučaja nasilja, no nijedan nije pokušao spriječiti kolegu.

Također, policija je obznanila kako nema namjeru kazneno ih goniti. Postoji i treći izdvojeni napad policajca Pricea koji nije zabilježen videonadzornim kameramam. Tada je šakama izuudarao lokalnog brokera usred javnog parka. Price je na kraju prijavila policajka Bree Sonter koja je u službi bila samo dva mjeseca.

Povezane teme