Horor u obiteljskom stanu

Nožem ubio oca i majku pa pješice krenuo u Beograd? "Krv nas je jutros zatekla na ulazu"

Ilustracija
Ilustracija Foto: Getty Images
Dvostruko ubojstvo potreslo je susjedstvo.

Dva tijela pronađena su u stanu, a policija je uhitila osobu za koju sumnja da je ubojica.

U čačanskom naselju Ljubić kej oko 21 sat dogodilo se dvostruko ubojstvo. Sina se sumnjiči da je nožem ubio oca i majku.

Njihova tijela pronađena su u stanu, a osumnjičenik je pronađen tri sata kasnije u selu Svračkovci. Pretpostavlja se da je pješice krenuo u Beograd, piše Nova.rs.

Prema nalogu tužitelja Višeg javnog tužiteljstva u Čačku, osumnjičenom je određeno zadržavanje od 48 sati te će, uz kaznenu prijavu, biti priveden mjerodavnom tužiteljstvu.

Prema neslužbenim informacijama, ubijeni muškarac bio je ugledni liječnik u mirovini.

U zgradi su i dalje vidljivi tragovi krvi, a susjedi su u nevjerici. Naime, kako je rekla jedna susjeda: "Probudila nas je ta strašna vijest, ne možemo doći k sebi. Krv nas je jutros zatekla na ulazu. Bili su dobri susjedi, ubijeni je radio u bolnici, ne znam što više reći. Njihova sina kojeg se sumnjiči za zločin nisam dobro ni poznavala."

Pročitajte i ovo Urušena nadstrešnica željezničkog kolodvora u Novom Sadu NEZAPAMĆENA TRAGEDIJA VIDEO Procurile nove snimke pada nadstrešnice u Novom Sadu: Sve upućuje na jedno

Pročitajte i ovo Klinika za traumatologiju Stravičan požar: Dvoje ozlijeđenih iz Makedonije rano jutros stiglo u Zagreb

Pročitajte i ovo Telefonski razgovor Trump će razgovarati s Putinom: "To mora prestati odmah"

Pročitajte i ovo "Kao Igre gladi" Vratili se na posao, dočekali ih žohari, ali ne i stolovi za kojima bi trebali raditi

Povezane teme