OBJAVIO PORUKU

Dok se mase okupljaju u najvećem prosvjedu protiv njega, Vučić snima video: "Pobijedit će Srbija"

Aleksandar Vučić, screenshot Foto: x
Aleksandar Vučić, predsjednik Srbije, objavio je na svojoj društvenoj mreži video što radi dok se u glavnom gradu pripremaju najveći prosvjedi protiv njega.

Dok se građani okupljaju u centru Beograda kako bi zajedno sa studentima održali veliki prosvjed, predsjednik Srbije Aleksandar Vučić otišao je na drugi kraj grada. Tamo je obišao gradilište u Sručinu na kojem će biti EXPO 2027.

"Ljudi sanjaju različite snove. Želim Srbiju koja se gradi, Srbiju koja napreduje, Srbiju koja pobjeđuje. Pobijedit će Srbija i danas i uvijek", stoji u opisu Vučićeve objave na njegovu profilu Budućnost Srbije.

U subotu se u Beogradu održava veliki studentski prosvjed. Centralni skup počinje u 16 sati ispred Skupštine Srbije, a okupljanje građana počet će nekoliko sati ranije na različitim lokacijama u Beogradu.

Pročitajte i ovo Izašli na prosvjed Traktori na ulicama: "Nismo lovci na poticaje, ali možemo držati tečaj o tome kako prevariti sustav"

Pročitajte i ovo Obraćanje javnosti Vučić o velikom prosvjedu: "Pronađeni su molotovljevi kokteli, bejzbol palice i fantomke"

Pročitajte i ovo Studenti u blokadi Vlast panično pokušava spriječiti dolazak studenata u Beograd: Poznato kada počinje okupljanje