Kaka: Samo nebo zna gdje ću biti u idućoj sezoni

Slika nije dostupna
Milanov veznjak, 24-godišnji Kaka, tvrdi da još ne zna u kojem će klubu dočekati iduću sezonu.

Nakon što mu je na jučerašnjoj utakmici s Palermom (0:0) vratar Alberto Fontana obranio jedanaesterac, Kaka je izjavio: "Nadam se da ću ostati u Milanu, ali ništa ne mogu reći sa sigurnošću. samo nebo zna...". 

"Pogriješio sam što se tiče jedanaesterca, ali to se događa. Igrao sam dobro u prvom poluvremenu, ali imam osjećaj da sam mogao i bolje. Osim tog jedanaesterca imao sam i druge šanse za gol", rekao je Kaka. 

I trener Carlo Ancelotti stao je u obranu Brazilca. 

"Prvo poluvrijeme je briljirao. Penale uvije pogađa, ali danas nije imao sreće. Vidjet ćemo kako dalje, ali mislim da će on i ubuduće pucati jedanaesterce", rekao je trener Milana. 

Šuška se da će Real iz Madrida Milanu pokušati 'utrapiti' Robinha za Kaku, plus, naravno i puno novaca. Ipak, neki direktori u Madridu su uvjereni da bi Robinho ipak mogao imati budućnost u kraljevskom klubu ako Fabio Capello odluči otići. 

Povezane teme