Na Bajakovu

Velika zapljena policije: Uhvaćena s više od 22 kilograma kokaina

Kokain, ilustracija Foto: Getty Images
Na Graničnom prijelazu Bajakovo zaplijenjeno je 22,7 kilograma kokaina te oružje koje je pokušala prokrijumčariti 39-godišnja državljanka Slovenije.

PU vukovarsko-srijemska izvijestila je o velikoj zapljeni na graničnom prijelazu Bajakovo

Tridesetdevetogodišnja državljanka Slovenije pokušala je prokrijumčariti 22,7 kilograma kokaina i oružje. 

Iz policije navode kako su droga i oružje pronađeni u subotu, 15. veljače, pri izlaznoj kontroli osobnog automobila slovenskih registracijskih oznaka kojim je upravljala 39-godišnja državljanka Slovenije.

U preinačenom prostoru automobila je pronađeno 20 paketa s ukupno 22.724 kg kokaina te dva pištolja i pet nabojnika.

Zbog sumnje na krijumčarenje 39-godišnjakinja je uhićena, a temeljem sudskog naloga obavljena je pretraga osobnog automobila.

Droga i oružje su oduzeti, nad 39-godišnjakinjom je provedeno kriminalističko istraživanje nakon kojega je predana pritvorskom nadzorniku policijske uprave, a kaznena prijava protiv nje upućena je mjerodavnom državnom odvjetništvu, navodi policija.

Pročitajte i ovo Teško zdravstveno stanje Iz Vatikana stigle zabrinjavajuće vijesti o stanju pape Franje

Pročitajte i ovo Tlo ne miruje Dva potresa noćas pogodila Hrvatsku: "Užasno, tresla se cijela kuća"