Mnogi u šoku

Srpkinja oduševljena hrvatskim otokom: "Četiri dana za samo 4000 eura. Topla preporuka"

Ilustracija Foto: Getty Images
Srpska tiktokerica Sandra Stanojević odlučila je podijeliti iskustvo svog odmora na Krku.

I dok je za neke raj na zemlji, za druge je ovo najskuplja razglednica dosad. Srpska tiktokerica Sandra Stanojević odlučila je podijeliti iskustvo odmora na Krku. Ona se oduševila Krkom te je na svom profilu na TikToku podijelila video u kojem prepričava iskustvo s putovanja.

"Za samo 4000 eura moj muž i ja smo bili četiri dana u Hrvatskoj, na otoku Krku. Aranžmanom smo bili potpuno oduševljeni, a otok je tako simpatičan i sladak, pa smo morali rezervirati još čak pet dana. Ako i vi želite posjetiti ovaj otok, od mene imate tople preporuke", poručila je u videu.

I tu je – barem prema komentarima – nastao problem.

Dok je Sandra svoj video podijelila s iskrenim oduševljenjem, korisnici mreže nisu imali milosti. Fokus komentara brzo se prebacio s ljepote Krka na cijenu aranžmana – 4000 eura za četiri dana, što je mnogima zazvučalo nevjerojatno, pa i apsurdno.

"1000 eura Zanzibar, 15 dana letom", "Za 4000 eura idem za Kubu, dva tjedna, puni pansion", neki su od komentara. 

Drugi je pak ironično zaključio: "Je l' vas na Krku hranio osobno chef iz MasterChefa i masirao vas dupin iz akvarija?"

Naravno, bilo je i onih koji su pokušali biti konstruktivni pitajući je gdje su točno boravili i kako je došlo do tolikog iznosa – no većina je otišla u smjeru sarkazma i podsmijeha.

Sandra se, s druge strane, nije dala obeshrabriti. Nije ulazila u rasprave, a video i dalje stoji na njezinu profilu kao virtualna razglednica sa skupog, ali – po njezinim riječima – predivnog odmora.

 

Povezane teme