Napad u OŠ-u Prečko

Dramatično svjedočanstvo roditelja: "Djeca su u potpunom šoku, moj je sin vidio kako učiteljica oživljava dječaka"

1/13 >> Pogledaji ovu galeriju
Galerija
Tragedija u zagrebačkoj osnovnoj školi u naselju Prečko u petak ujutro. Napadač, za kojeg se sumnja da je stariji maloljetnik, nožem je ranio najmanje petero djece, jedno je dijete, nažalost, preminulo.

Horor, strah i panika među učenicima, zaposlenicima, roditeljima… Doznajemo od roditelja učenika OŠ-a Prečko kako su djeca u potpunom šoku i strahu, čak i ona koja nisu vidjela napad.

Nisu znali što se događa kada je jedan od dječaka čuo čistačicu na hodniku kako viče: "Zovite policiju, dijete leži na podu!"

Istog trena nastala je panika, djeca su se prestrašila i nastao je potpuni kaos na hodnicima i na školskom igralištu. Jedan je učenik vidio svoju učiteljicu kako izvodi masažu srca nad ozlijeđenim djetetom.

Djeca su u potpunom šoku, čak i ona koja nisu vidjela napad. Roditelji su ubrzo došli po svoju djecu, a neke su iz škole odveli roditelji njihovih prijatelja kako bi što prije napustili mjesto događaja.

Jedan roditelj naknadno je došao po svoje dijete kod prijatelja, a kad je sinu rekao da idu u školu po mlađeg brata, dječak je rekao da neće ići.

Šokantna situacija za djecu osnovnoškolskog uzrasta, očekuje se da će u školu stići krizni tim koji će ponuditi psihološku pomoć. 

Pročitajte i ovo Napad nožem u Osnovnoj školi Prečko Objavili i tko je napadač Policija objavila nove detalje o krvavom napadu u Prečkom

Pročitajte i ovo KRVAVI INCIDENT VELIKA FOTOGALERIJA Ovo su fotografije s mjesta krvavog napada u OŠ-u Prečko

Pročitajte i ovo Napad na učenike FOTO Roditelji panično čekali informacije o svojoj djeci: Policija šutjela sat vremena!