Slovenski državljanin (34) kažnjen je sa 660 eura i tromjesečnom zabranom upravljanja u Hrvatskoj nakon što je uhvaćen kako juri autocestom A7 s više od 200 kilometara na sat.
Policajci u presretaču zaustavili su ga u petak oko 19 sati na dionici gdje je brzina ograničena na 100 kilometara na sat.
Policija je izvijestila da je upravo to bila najveća zabilježena brzina tijekom produženog vikenda na području Primorsko-goranske županije.
Osim ovog, policajci su tijekom pojačanog nadzora evidentirali ukupno 270 prometnih prekršaja.