Fantastičan doček

Reporter Domagoj Mikić uživo s trga: "Ove emocije je teško opisati"

Hrvatski rukometaši stigli su u Zagreb gdje su ih navijači u velikom broju dočekali na središnjem trgu odakle se javio reporter Domagoj Mikić.

Doček srebrnih rukometaša i atmosferu na prepunom Trgu bana Jelačića u Zagrebu pratio je reporter Domagoj Mikić.

"Veličanstvene scene iz srca Zagreba, više od 30.000 ljudi iz svih krajeva Hrvatske stiglo je na glavni zagrebački trg. Teško je opisati emocije, svi su htjeli doći, pozdraviti, zahvaliti srebrnim rukometašima, sve podsjeća na 2003. godinu kada smo osvojili zlato", izvijestio je Mikić.

Svoje dojmove otkrio je i bivši rukometaš Vedran Zrnić koji je također došao na trg.

"Ovo je danas spektakularno", rekao je. Nakon ovakvog uspjeha rukometaša Zrnić, kaže, očekuje da će više djece i mladih krenuti trenirati rukomet.

"Svaki sportaš živi za ovakav dan, da nacija strane iza njega. Jedno veliko hvala dečkima koji su napravili ovako veliki rezultat, ovo je trebalo hrvatskom rukometu", rekao je međuostalim Zrnić.

Pročitajte i ovo Doček rukometaša na trgu Ludilo u Zagrebu VIDEO Spektakularno slavlje na Trgu bana Jelačića, rukometaši su zaslužili ovakav doček!

Pročitajte i ovo njegov omiljeni igrač VIDEO Sigurdsson navijačima: "Vi ste potpuno ludi, volim vas, volim svoje igrače, a najviše volim njega"