Dirljive riječi

O preminulom omiljenom vatrogasnom zapovjedniku: "Rasplakala sam se kao malo dijete"

Tuga u Omišu - 4 Foto: Dnevnik Nove TV
Preminuo je vatrogasni zapovjednik koji je stradao u Omišu.

Strašan požar, koji je prije nešto više od dva tjedna bjesnio Omišem, uzeo je još jednu žrtvu. Ozljedama je u KBC-u Split podlegao omiljen nekadašnji vatrogasni zapovjednik. Stanje ostalih šest najteže ozlijeđenih i dalje je, nažalost, nepromijenjeno, zahtjevno i teško. U kliničkim bolničkim centrima u Splitu i Zagrebu i dalje se bore za život.

Tuga u Omišu - 1 Foto:Dnevnik Nove TV

Tuga u Omišu - 2 Foto:Dnevnik Nove TV

"Teško mi je to. Ne znam kako ću se vratiti ovdje. A morat ću, ne znam. On je nekako bio kao vođa plemena, ja bih to tako rekla za njega. Vratiti se moramo, neće biti isto, više ništa to nije isto. Ali evo zahvalna sam bogu, u zadnjem minutu sam ja izvukla glavu", rekla je Hana Brajić, susjeda.

Tuga u Omišu - 4 Foto:Dnevnik Nove TV

Hanja Brajić Foto:Dnevnik Nove TV

"Jutros me zvao jedan kolega iz vatrogasaca isto da nije spava cijelu noć, da ne zna kako to sve skupa prebroditi. Ja sam se rasplakala sinoć kao malo dijete kad sam čula. Radili smo dugo vremena skupa", rekla je Ljiljana Kovačić.