Predsjednik Ivo Josipović i premijer Zoran Milanović u Dnevniku Nove TV u 19:15! Bojan Glavašević, sin Siniše Glavaševića i pomoćnik ministra branitelja Predraga Matića Freda, danas je u Vukovaru bio u koloni kojoj je prepriječen put i nije joj dozvoljeno polaganje vijenaca na groblju.Svoje mišljenje os vemu napisao je na svom Twitter profilu.
'Koliko onih koji su mi danas priječili put i nazivali me 'nevukovarskom Hrvatskom' ima člana obitelji koji je završio na Ovčari?', zapitao se na Bojan Glavašević.
Koliko onih koji su mi danas prijecili put i nazivali me "nevukovarskom Hrvatskom" ima clana obitelji koji je zavrsio na Ovcari?
— Bojan Glavasevic (@bglavasevic) November 18, 2013
>>VIDEO Vlada demantira odustajanje od Kolone sjećanja, kažu: 'Bili smo spriječeni',
'Nitko mi ne može oduzeti Vukovar. On je moj, koliko god to nekome smetalo. U svome gradu ne trebam ničiju 'gostoljubivost' jer nisam gost', poručio je nakon svega Glavašević.
Nitko mi ne moze oduzeti Vukovar. On je moj,koliko god to nekome smetalo.U svome gradu ne trebam niciju "gostoljubivost" jer nisam gost.
— Bojan Glavasevic (@bglavasevic) November 18, 2013
DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook