Iz grada Zagreba stižu dobre vijesti za sve ljubitelje nogometa.
Grad je donio izvanrednu odluku koja se odnosi na radno vrijeme ugostiteljskih objekata za vrijeme utakmice Hrvatska - Panama.
Iako je uobičajeno radno vrijeme ugostiteljskih objekata do 23 sata, s obzirom da se očekuje da će veliki broj građana današnju utakmicu pratiti vani, odnosno u lokalima koji imaju organizirano gledanje na velikim ekranima, gradonačelnik Tomislav Tomašević donio je odluku da se radno vrijeme ugostiteljskih objekata danas produžuje do 3 sata ujutro.
Utakmica Hrvatska – Panama na rasporedu je u 1 sat ujutro.