Saznajte

Doznajte kakvo nas vrijeme očekuje u ostatku tjedna

Slika nije dostupna
Pred vratima nam je danas nova masa vlažnog i nestabilnog zraka.

U takvim okolnostima ujutro je u većini krajeva bilo promjenjivo do pretežno oblačno. Najhladnije je jutros bilo u Kopačkom Ritu, gdje su u 7 sati izmjerena samo 2 stupnja. Samo stupanj više bilo je u Virovitici, Slavonskom Brodu, Kutini, Đakovu i Daruvaru.

Promjenjivo ili pretežno oblačno vrijeme u unutrašnjosti će se nastaviti i poslijepodne, no trebalo bi se zadržati suho. Najviša dnevna temperatura bit će između 14 i 17 stupnjeva.

U gorskoj Hrvatskoj te na sjevernom Jadranu danas će biti umjereno i pretežno oblačno, a mjestimice će pasti i malo kiše. U gorju će se mjeriti od 11 do 16, a na moru između 18 i 22 stupnja. Najviša dnevna temperatura u Dalmaciji mjerit će se između 19 i 23 stupnjeva.

>> Obilna kiša natopila ulice Pule, u zgradama voda do koljena

Promjenjivo vrijeme nastavit će se i u drugoj polovici tjedna. Bit će sunčanijih razdoblja, no i onih oblačnih pri čemu, prije svega potkraj srijede te u četvrtak ujutro može pasti malo kiše koje će zatim opet biti i prema kraju petka. Temperatura će biti u blagom porastu.

I na moru idućih dana očekujemo promjenjivo vrijeme sa sunčanim razdobljima. Ponegdje će biti malo kiše, izraženije u petak. Zadržat će se razmjerno toplo.

DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook  

Povezane teme