Zagreb: U dvadeset dana šest ubojstava

Slika nije dostupna
Zagreb - u dvadeset dana šest ubojstava. Takozvana obična, policija je smjesta riješila, a ona s mafijaško-političkom pozadinom poput Hodak i Pukanić ostaju na čekanju.

6. listopada ujutro krici i pucnjevi zgrozili su Srebrnjak. 25-godišnjak ubio je 17-godišnju Niku, na putu u školu. Jer mu nije uzvratila ljubav. Ubio je i sebe.

I dok su se Zagrepčani zgražali, a mediji bili pod dojmom kako će ta tragedija biti najcrnja vijest dana, u 11.30 prestravila se cijela Hrvatska. Netko je usmrtio Ivanu Hodak.

Iščitavanjem ispisa poziva policija je ipak saznala tko je u utorak u podsljemenskoj zoni likvidirao Zorana Mrvelja, poduzetnika sumnjivih poslovanja i još sumnjivijih poslovnih partnera.

Ubijen je dok je utjerivao dug. Od Mirka Govedarice. Da mu ne bi morao vratiti nekoliko desetaka tisuća eura, Govedarica mu je sjeo u Mercedes, pucao mu u glavu, pa pobjegao.

Policija je uspješno ušla u trag i ubojici skitnici, koji je Jovana Rapaića izbo u Prečkom dok je šetao psa.

A netko je u četrvtak ubio i Ivu Pukanića i Niku Franjića.
Ukupno - šest mrtvih u 18 dana!

Više u video prilogu.

Povezane teme