Uhićen naoružani diler

Slika nije dostupna
Zagrebačka policija uhitila je 41-godišnjeg preprodavača droge kod kojega je, osim 34 grama heroina i manje količine kokaina, pronašla pravi arsenal različitog oružja, od ručno i tvornički izrađenih pištolja, pa do strojica.

Uz pištolje Hrvatski samokres i Češka zbrojevka, 41-godišnjak je posjedovao dvije strojnice M56 i Pleter, ručno izrađen pištolj nalik na penkalu, prerađen zračni pištolj i više od 1500 raznih metaka.

Naoružani diler je uhićen u ponedjeljak poslijepodne na zagrebačkom Trnju kada je kod njega pronađeno 4,7 grama heroina i nešto više od pola grama kokaina. Potm je u stanu, koji koristi s 30-godišnjom "poznanicom", otkriven zaključani ormar, pun oružja i droge. Uz pištolje, strojnice i streljivo, pronađeno je sedam paketića s oko 30 grama heroina.

Među stvarima 30-godišnjakinje pronađena je manja količina kokaina.

Dan kasnije, pretražena je i osumnjičenikova obiteljska kuća u kojoj je bilo gotovo tisuću komada raznih metaka.

U policiji kažu da zaplijenjeno oružje nije na popisu ukradenih
stvari ili registrirano na drugu osobu, pa nastavljaju s utvrđivanjem njegova porijekla.

Povezane teme