EUROPSKI UHIDBENI NALOG

U Rijeci uhićen muškarac osumnjičen za silovanje u Sloveniji

Silovanje, ilsutracija
Silovanje, ilsutracija Foto: Getty Images
Muškarac (45) koji je uhićen na riječkom području, u Sloveniji je osumnjičen za silovanje. Za njim su zbog drugih kaznenih djela tragale i riječka te ogulinska policija.

Policija je u četvrtak na području Rijeke uhitila 45-godišnjaka s dvojnim državljanstvom, hrvatskim i bosansko-hercegovačkim, za kojim je raspisan Europski uhidbeni nalog. 

Uhićeni muškarac u Sloveniji je osumnjičen za silovanje, odnosno u počinjenje kaznenog djela iz domene protiv spolne slobode.

Također, za 45-godišnjakom su bile na snazi i potrage I. policijske postaje Rijeka te Policijske postaje Ogulin zbog sumnje u počinjenje drugih kaznenih djela.

Po završetku postupka uhićeni je predan pritvorskom nadzorniku.

Pročitajte i ovo Jovan Kostadinov U BOLNICI JE Heroj iz kluba smrti: Jovan (19) je ušao u požar i spasio 21 osobu, građani traže najveća priznanja

Pročitajte i ovo Oprez Provjerite igračke svoje djece: Jedna se povlači s tržišta

Pročitajte i ovo IZVANREDNO STANJE Invazija kukaca u turističkom gradu u susjedstvu: Zatvorene pošte i trgovine, ljudi zatvoreni u kućama

Povezane teme