Sudjelovalo jedno vozilo

Teška prometna nesreća u tunelu: Poginuo vozač, policija objavila detalje

Policija ispred tunela, ilustracija Foto: Tom Dubravec/Cropix
Jedna je osoba poginula u prometnoj nesreći u tunelu Podmurvice.

Policijska uprava primorsko-goranska izvijestila je da se sinoć u tunelu Podmurvice u Rijeci dogodila teška prometna nesreća.

U nesreći, u kojoj je sudjelovalo jedno vozilo, smrtno je stradao 45-godišnji vozač osobnog vozila.

Zbog očevida je ondje bio zaustavljen promet do 2:35 sati.

Nakon dovršenog očevida, policija je objavila da se prometna nesreća dodogdila u petak oko 23:45 sati na državnoj cesti DC 403, pri izlazu iz tunela Podmurvice u Rijeci.

Do prometne nesreće je došlo kada se vozač osobnog vozila pulskih registarskih oznaka kretao iz smjera Mlake prema Škurinjama te neposredno prije izlaska iz tunela Podmurvice, u zavoju, nije prilagodio brzinu kretanja osobinama i stanju ceste, uslijed čega je izgubio nadzor nad vozilom i udario u uzdignuti betonski rubnjak. Vozilo se potom nastavilo nekontrolirano kretati te je udarilo u betonski zid trafostanice.

Vozač je od zadobivenih ozljeda preminuo na mjestu prometne nesreće.

Tijelo preminulog prevezeno je na Zavod za sudsku medicinu i kriminalistiku radi provođenja obdukcije.

Povezane teme