Kaznena prijava protiv mladića

Prijava: Ponudio joj prijevoz pa je silovao

Slika nije dostupna
Slika nije dostupna
Zbog silovanja maloljetnice, omiška je policija podnijela kaznenu prijavu protiv 21-godišnjaka, potvrđeno je danas u splitskoj policiji.

Kako je rečeno u splitsko-dalmatinskoj Policijskoj upravi, silovanje se dogodilo 20. studenoga oko 17,30 sati na širem području Omiša. Ondje se 21-godišnjak djevojci (17) ponudio da će je automobilom prevesti do njezine kuće, a nedugo zatim ju je napao. Neslužbeno se doznaje da je osumnjičeni mladić djevojku uhvatio za zapešće i silovao je unatoč njezinu protivljenju, plaču i molbama da je pusti.

Na kriminalističko istraživanje osumnjičeni mladić priveden je u ponedjeljak, a nakon toga ispitao ga je istražni sudac Županijskoga suda u Splitu, koji ga je pustio da se brani sa slobode.

Povezane teme