Pljačka mjenjačnice

Pištoljem udario u glavu vlasnika mjenjačnice i ugrabio plijen

Slika nije dostupna
Vlasnik je pokušao spriječiti pljačkaše pa je došlo do naguravanja. Pištolj koji je pljačkaš držao u ruci u tom je trenutku opalio, no na sreću, nitko nije ozlijeđen jer se metak zabio u zid.

Dvojica nepoznatih, nemaskiranih muškaraca u srijedu su oko osam sati opljačkala mjenjačnicu Klišanin u Aveniji Dubrava.

U poslovnicu su upali naoružani pištoljem i elektrošokerom. Prijetili su 26-godišnjem zaposleniku te tražili novac. U to vrijeme u mjenjačnici je bio i njezin 53-godišnji vlasnik.

On je pokušao spriječiti pljačkaše pa je došlo do naguravanja. Pištolj koji je pljačkaš držao u ruci u tom je trenutku opalio, no na sreću, nitko nije ozlijeđen jer se metak zabio u zid.

Nakon toga je lopov udario vlasnika mjenječnice pištoljem u glavu, ugrabio plijen te pobjegao zajedno sa svojim kompanjonom. Svota novca koju su uspjeli opljačkati nije za sada poznata. (Agencija VLM)