Na dvojicu je pješaka svojim Ford Focusom naletio 23-godišnji mladić iz Osijeka. Prema izvješću policije, on je skrenuo ulijevo bez da je provjerio ima li koga na cesti. Vozilom je prešao u lijevu traku kako bi došao do Inine benzinske postaje.
>> Zagrebačka zaobilaznica: Auto i kamion sletjeli s obilaznice nakon sudara
Pred benzinskom je prednjim dijelom vozila udario mladiće iz Ličkog Osika koji su u tom trenutku prelazili kolnik na ne obilježenom dijelu. Mladić iz Ličkog Osika teško je ozlijeđen, dok je drugi zadobio lakše ozljede. Vozač nije bio pod utjecajem alkohola. Očevid na licu mjesta događaja obavili policijski službenici PU ličko-senjske. (Agencija VLM)