Williams je primljen je u američku kliniku za liječenje ovisnosti o tabletama 13. veljače, na svoj 33. rođendan, a sada se nalazi u Los Angelesu gdje posjeduje kuću.
Britanski tabloid Sun piše kako je Williams prekinuo liječenje u strogoj klinici tjedan dana ranije.
'Robbie Williams je završio svoj boravak u Arizoni i nastavlja s
programom oporavka u Los Angelesu', rekla je glasnogovornica ne ulazeći u detalje.
Karijeru je počeo devedesetih sa skupinom Take That. Napustio ih je 1995. i nakon nekoliko tihih godina ostvario izuzetno uspješnu samostalnu karijeru.
Rođen kao Robert Peter Williams u Newcastleu-under-Lyme, zadnjih je godina živio u Los Angelesu, a poznat je po depresivnim razdobljima koja je provodio uz alkohol i drogu.
Prodao je više od 65 milijuna ploča diljem svijeta, a procjenjuje se da njegov imetak vrijedi oko stotinu milijuna britanskih funta, što je više od milijarde kuna.