Navijač Betisa koji je bocom pogodio vratara Athletica iz Bilbaa Armanda Ribeiru kazao je kako je to učinio jer je bio bijesan zbog rezultata utakmice.

Carmelo Pena Rodriguez pogodio je Ribeiru u lice plastičnom bocom punom vode u 65. minuti subotnje utakmice. Vratar Atletica, koji je u incidentu 'zaradio' šest šavova na desnom obrazu, napustio je teren sedam minuta kasnije pri vodstvu svog kluba od 2:1.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna Konačno oslobođen Medvjed deset dana proveo s glavom u boci Slika nije dostupna Nastup prekinut nakon dvije pjesme VIDEO: Morrissey pogođen bocom u glavu na koncertu

'Razbjesnilo me to što se događalo na terenu', kazao je policiji Pena, koji je pušten uz jamčevinu.

Armando je krenuo po loptu iza gola, a tom je trenutku s tribine, na kojoj su sjedili domaći navijači, doletjela boca s vodom. Da se s ovakvim postupkom nije složila većina navijača Betisa dokazali su tako što su sami zadržali Penu do dolaska policije.