Poljska neriješeno s Makedonijom, Švedska pobijedila Sloveniju

Nogometna reprezentacija Poljska nastavila je s lošim predstavama u pripremnim susretima uoči nadolazećeg Europskog prvenstva. Poljaci su u susretu odigranom u Reutlingenu odigrali protiv Makedonije 1:1.

Makedonci su poveli pogotkom Gorana Maznova u 45. minuti, a rezultat je izjednačio je Radoslaw Matusiak u 84. minuti.

Pročitajte i ovo Donald Tusk Sastao se s vojskom Predsjednik europske države najavio: "Gradimo utvrde na granici, suočeni smo s hibridnim ratom" Slika nije dostupna Sjajna uvertira za Makedoniju

POLJSKA: Kuszczak - Golanski, Kokoszka, Jop, Bronowicki (od 46. Wawrzyniak) - Majewski (od 59. Saganowski), Murawski, Lewandowski (od 46. Dudka) - Zahorski, Gargula (od 87. Pazdan) - Matusiak.

MAKEDONIJA: Miloševski - Sedloski, Mitreski, Lazarevski (od 46. Vasoski), Popov (od 61. Petrov) - Noveski (od 46. Georgievski), Grozdanovski, Tasevski (od 46. Polozani), Trajanov (od 69. Ristić) - Maznov (od 46. Naumoski), Pandev (od 61. Stojkov).

Švedska - Slovenija 1:0

U pripremnom susretu uoči početka Europskog nogometnog prvenstva reprezentacija Švedske je u Gotheborgu pred 21.000 gledatelja pobijedila Sloveniju 1:0. Jedini pogodak postigao je Tobias Linderoth u 41. minuti utakmice.