Američka pop diva kao da nije čula izjave razočaranih fanova, niti pogledala snime s koncerta u Brisbaneu.
Podijelite
Loše izgleda i katastrofalno pjeva - jedini je mogući zaključak nakon odgledanih snimki s početka australske turneje Whitney Houston, a potvrda tome bio je i masovni odlazak obožavatelja s njezina koncerta u Brisbaneu.
Međutim, njezina glasnogovornica nudi javnosti neku sasvim drugu, potpuno nerealnu priču. 'Whitney se odlično osjeća i dobro se provodi na turneji sa svojim fanovima. Oni ne prestaju plesati uz njezine nove, ali i stare hitove', izjavila je Kristen Foster za Reuters.
Whitney Houston se nakon sedam godina pauze vratila na scenu s osrednjim albumom 'I Look to You', a nakon Australije, na redu su koncerti u Francuskoj i Engleskoj.