Slika nije dostupna
Slika nije dostupna

Fašnik počinje 1. veljače, a sada vam donosimo detaljan pregled događaja! Evo koje vas sve divote čekaju!


Prozujite s nama kroz sve showbizz vijesti dana – Lajkajte Showbuzz!

187. SAMOBORSKI FAŠNIK 2013.

1.veljače 2013., petak

Vezani članci Slika nije dostupna Pogledajte maškarani auto-rally Pariz-Bakar! Slika nije dostupna Tisuću ljudi slavilo smjenu vlasti!

od 18:00 TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
Fašnički bend Dixie
18:30 Dolazak fašničkog izaslanstva, predaja ključeva
Barjaktari, Samoborske mažoretkinje, Kuburaško društvo Gromovnik,
Povorka srednjih škola: Ekonomska, Trgovačka i ugostiteljska škola, Gimnazija A. G. Matoš, Srednja strukovna škola, Centar Lug
gostujuće karnevalske grupe – Hvar, Čapljina
20:00 - Revija i izbor fašničkih maski
20:30 - Fašnički bend - Dixie
22:00 - Fašnički bend - Obrad Kosovac

od 20:00 HALTERNATIVA pri Muzeju
20:00-04:00 - Glazbeni program za srednjoškolce
- Gost večeri by Rakijarnica - Ljetno Kino

od 19:00 FAŠNIČKI ŠATOR
19:00 - 04:00 - GUSTAFI
- Daddy cool band

2. veljače 2013., subota

od 10:00 TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
Zagrijavanje uz muziku
11:00 Dječji fašnik - Srakotrk
DZ Pikići, Balans, DZ Kikići i Teen zbor Genijalci, Pleme Klipiksi
12:30 Bailatino Thriller
14:00 Tamburaški sastav Bez kontrole
15:00 Fašnička simfonija - koncert Gradske glazbe 1.dio
15:45 Taborska naklapanja
16:15 Fašnička simfonija - koncert Gradske glazbe 2.dio
17:00 SalSam, ŠPK Samobor, Shimmyice
18:00 Fašnički bend - Grupa Loco
18:30 Program likova, predstavljanje gostujućih karnevalskih grupa - Hvar, Labin, Gospić, Selnica, Velika Gorica, Crikvenica, Sv. Petar Orehovec
20:00 Revija i izbor fašničkih maski
20:30 Fašnički bend- Grupa Loco
21:45 Musica-ex-machina

od 12:00 SRAKAfest - TRG MATICE HRVATSKE
12:00 - 15:00 Sraka i fašnički bend 4 za 5 - mala pozornica
14:00 - 17:00 Nestlé - likovna radionica/igraonica (Mala dvorana Kina)

od 12:00 ETNOCEST - Livadićeva ulica
12:00 - 18:00 Tabori mjesnih odbora
16:00 Otvaranje Tabora uz nastup KUD-ova i fašničkih likova

od 12:00 KLIZALIŠTE - Bivša vojarna Taborec
12:00 - 15:00 Ples pod maskama

od 21:00 HALTERNATIVA pri Muzeju
21:00 – 04:00 - Projekcija animiranog filma „Cigla“ Dubravka Matakovića
- Gost večeri by Fašnička halternativa - Septica

od 19:00 FAŠNIČKI ŠATOR
19:00 - 04:00 - ZABRANJENO PUŠENJE
- Strings band


3. veljače 2013., nedjelja

od 10:00 TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
Uštimavanje uz muziku
11:30 DZ Samoborček
12:00 Povorka dječjih vrtića - Izvor, G. Vitez, Osmijeh, Potočić, Obzor
13:00 Koncert za djecu – Crtić Medo
14:00 Tamburaški sastav Kmice
15:00 1. povorka mjesnih odbora i alegorijskih kola
MO Podvrh, MO Mala Jazbina, MO Domaslovec, MO Gradna, MO Veliki i Mali Lipovec, MO Slani Dol, MO Ferdo Livadić
18:00 Fašnički bend - Grupa Loco
Fašnički gost - Fio show
20:00 Revija i izbor fašničkih maski
20:30 Fašnički bend- Grupa Loco

od 11:00 SRAKAfest - TRG MATICE HRVATSKE
11:00 - 15:00 Predstave: Fajferal, Šareni svijet, Razbribriga, Artistika - mala pozornica
14:00 - 17:00 Nestlé - likovna radionica/igraonica (Mala dvorana Kina)

od 12:00 KLIZALIŠTE -Bivša vojarna Taborec
12:00 - 15:00 Ples pod maskama

od 12:00 ŠATOR pri Muzeju
- Srakice i ples – dječji program

od 15:00 ETNOCEST - Livadićeva ulica
Tabori mjesnih odbora

od 21:00 HALTERNATIVA pri Muzeju
21:00 - 02:00 Gost večeri by Rakijarnica - DJ Rako

od 14:00 FAŠNIČKI ŠATOR
14:00 - 02:00 - Grupa 4 za 5
- SLAVONSKE LOLE
- Status band


8. veljače 2013., petak

od 18:00 TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
Fašnički bend- Samoborski Fakini
18:35 Program likova
Gostujuće karnevalske grupe – Makarska, Župa Dubrovačka
20:00 Revija i izbor fašničkih maski
20:30 Fašnički bend- Samoborski Fakini
21:45 DJ Oduim

od 21:00 HALTERNATIVA pri Muzeju
21:00 – 04:00 Gost večeri by Rakijarnica - Kuzma i Shaka Zulu

od 19:00 FAŠNIČKI ŠATOR
19:00 - 04:00 - JELENA ROZGA
- Daddy cool band


9. veljače 2013., subota

od 10:00 TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
Uštimavanje uz muziku
11:00 Dječji fašnik – DV Smokvica, Bambi kids, DZ Halubajčići, Zvona Viškova, DV Tintilinić, Igraonica Pinokio, DZ Bim Bam Bom, DV Vrbovec, DZ Bajka, DV Jarun, DZ Smiješak, Samoborske mažoretkinje
13:10 Labud - nagradna igra, Zuzana, Samba Senj
15:00 Fašnička simfonija - koncert TD Ferdo Livadić 1.dio
15:45 Taborska naklapanja
16:15 Fašnička simfonija - TD Ferdo Livadić 2.dio
17:00 KUD Oštrc – fašnička retrospektiva
18:00 Fašnički bend- Jazz do it
18:35 Program likova
Gostujuće karnevalske grupe – Karlovac, Župa Dubrovačka, Senj, Bektež, Makarska, Kavadarci
20:00 Revija i izbor fašničkih maski
20:30 Fašnički bend - Jazz do it
21:45 DJ Metzo

od 11:00 SRAKAfest - TRG MATICE HRVATSKE
11:00 - 15:00 Predstave: Razbibriga, Tontorino, Rudek strašni - mala pozornica
14:00 - 17:00 Labud - likovna radionica/igraonica (Mala dvorana Kina)

od 12:00 ETNOCEST - Livadićeva ulica
12:00 - 18:00 Tabori mjesnih odbora
16:00 Otvaranje Tabora uz nastup KUD-ova i fašničkih likova

od 12:00 KLIZALIŠTE – Bivša vojarna Taborec
12:00 - 15:00 METLOBOJ – hokej s metlama za maskiranu djecu i roditelje
- prijave od 11 do 12 sati na klizalištu

od 21:00 HALTERNATIVA pri Muzeju
21:00 - 04:00 Gost večeri by Fašnička halternativa - Antenat

od 19:00 FAŠNIČKI ŠATOR
19:00 - 04:00 - NEKI NOVI KLINCI - Balašević tribute band
- Grupa Kim


10. veljače 2013., nedjelja

od 10:00 TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
Uštimavanje uz muziku
11:30 DZ Zagrebački mališani
12:00 Povorka djece osnovnih škola - B. Tonija, M. Langa, Rude, M. Šiloboda, Samobor,
Gradska glazba Samobor, Unity S
14:15 Tamburaški sastav Od sumraka do zore
15:00 2.povorka mjesnih odbora, MO Rakov Potok, MO Braslovje, MO Celine, MO Pavučnjak, MO Farkaševec, MO Konščica
18:00 Fašnički bend - Samoborski Fakini
18:30 Program likova
Predstavljanje gostujućih karnevalskih grupa - Vukojevci,Candyman Smb. mažoretkinje i breakdanceri
20:00 Revija i izbor fašničkih maski
20:50 Cabaret
21: 00 Fašnički bend- Samoborski Fakini

od 11:00 SRAKAfest - TRG MATICE HRVATSKE
11:00 - 15:00 Predstave: Razbribriga, Tontorino, Šareni svijet, Rudek strašni - mala pozornica
14:00 - 17:00 Labud - likovna radionica/igraonica (Mala dvorana Kina)

od 12:00 ŠATOR pri Muzeju
- Srakice i ples – dječji program

od 12:00 KLIZALIŠTE – Bivša vojarna Taborec
12:00 -15:00 Ples pod maskama

od 15:00 ETNOCEST - Livadićeva ulica
Tabori mjesnih odbora

od 21:00 HALTERNATIVA pri Muzeju
21:00 - 02:00 Gost večeri by Rakijarnica -Full Movie

od 14:00 FAŠNIČKI ŠATOR
14:00 - 02:00 - Grupa 4 za 5
- Strings band
- Status band


12. veljače 2013., utorak

od 18:00 TRG FAŠNIČKE REPUBLIKE
Fašnički bend Gumbelium
18:30 Fašnička povorka
Dodjela prijelaznih kipeca Srake najboljim grupama osnovnih i srednjih škola, mjesnim odborima
Dodjela Fašničkih galgi, nagrade Srakino gnezdo
Finale pojedinačnih i grupnih fašničkih maski
Proglašenje nagrađenih pojedinačnih i grupnih maski
Scenski program fašničkih likova- suđenje Princu Fašniku
Vatromet
Gumbelium

od 21:00 HALTERNATIVA pri Muzeju
21:00 - 04:00 Gost večeri by Rakijarnica -Sane

od 17:00 FAŠNIČKI ŠATOR
17:00 - 04:00 - JOLE
- Daddy cool band
 

DNEVNIK.hr pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook