Na dodjeli MTV VMA svi izgledaju zanosno i sređeno, no samo nekoliko sati prije svi su bili kod svojih kuća i izgledali totalno drugačije.


Dodjela MTV glazbenih nagrada održana je jučer u Los Angelesu, a prijenos se mogao pratiti uživo u preko 160 zemalja širom svijeta. Cijeli show vodila je Miley Cyrus, a sve prisutne svojim su nastupom počastili Nicki Minaj, Justin Bieber, Pharrell Williams, Demi Lovato, Macklemore i Ryan Lewis, The Weeknd, Tori Kelly, A$AP Rocky i Twenty One Pilots, dok je Taylor Swift imala svjetsku premijeru novog spota za pjesmu 'Wildest Dreams'.

Svi se pitaju isto – jesu li cure ovo planirale?

Svi ti ljudi pojavili su se na pozornici uređeni i izgledali su jednostavno zanosno, no samo nekoliko sati prije samog nastupa bili su kod kuće i borili se s kosom, haljinama, šminkom, štiklama itd.

 

 

When yiew da host so you gotta get to the vmas early AF!!!!!

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

 

VMA'S!!!!! Nearly ready!! #bodyonme

A photo posted by Rita Ora (@ritaora) on

 

Getting ready for the #VMAs with @stellahudgens! @Verizon #WhyNotWednesday

A photo posted by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

 

oh hello LA

A photo posted by Martha Hunt (@marhunt) on



 

Hmmm what color next... Ps. Eyebrows are coming back

A photo posted by JARED LETO (@jaredleto) on

 

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

 
 

It takes a village #vmas #TinkStyle #sponsored

A photo posted by BELLA (@bellathorne) on

 

What shall I wear.. #vma2015 @ralphlauren

A photo posted by Brooklyn Beckham (@brooklynbeckham) on


 

The #VMAS are off to a good start

A photo posted by Martha Hunt (@marhunt) on

 

Tonight's VMA look Thanks for the invite @Mtv

A photo posted by BELLA (@bellathorne) on

 

VMA'S 2015! Thank you @balmainparis & @olivier_rousteing for my dress!

A photo posted by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

 

Puppy love! Follow MTV on Periscope.tv to see where I head next with @Verizon. #WhyNotWednesday

A photo posted by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

DNEVNIK.hr SHOWBUZZ pratite putem iPhone/iPad | Android | Twitter | Facebook