Četiri učenika ozlijeđena su u srijedu nakon što ih je napao pas unutar osnovne škole u selu Shiroka, Suva Reka, na Kosovu.
Kosovska policija priopćila je da je jedan od učenika dobio teže ozljede. Riječ je o osmogodišnjakinji koja je prebačena u regionalnu bolnicu u Prizrenu nakon što ju je pas ugrizao za glavu. Još je jedan učenik prebačen u Prizren na liječenje, a dva učenika lakše su ozlijeđena.
Šef hitne pomoći u Prizrenu, Hekuran Veçgishti, rekao je da je osmogodišnja djevojčica s ozljedama glave hospitalizirana na Odjelu za zarazne bolesti.
Otkriveno je da pas nije bio lutalica, imao je vlasnika.
Policija javlja da je vlasnik psa identificiran i uhićen, piše Koha.
Pas je, kako je navedeno u izvješću, napao i policajce, ali su ga oni uspjeli neutralizirati u školskim prostorijama. Sumnja se da je pas bio zaražen bjesnoćom.
Pročitajte i ovo
Prvi intervju
Trump o Bidenu i uhićenju: "Jedna stvar je tužna"
Pročitajte i ovo
Donosi Provjereno
Dramatična priča iz rodilišta: Ženi tjedan dana prije poroda rekli najgoru moguću vijest
Pročitajte i ovo
Tri osobe uhićene
Vozio gotovo 200 na sat, a policija je nakon zaustavljanja imala što vidjeti