Ski skokovi: pobjeda Uhrmanna

Nijemac Michael Uhrmann pobjednik je natjecanja skijaša skakača u njemačkom Oberstdorfu. Nakon jučerašnjeg trećeg mjesta, Uhrmann je skokovima od 140.5 i 129 metara donio Njemačkoj prvu pobjedu ove sezone u Svjetskom kupu.

Drugo mjesto osvojio je Norvežanin Anders Jacobsen (131,5/131,5), dok je treći bio Talijan Andrea Morassi (133,0/132,0).

Pročitajte i ovo Za njih se otimaju poslodavci - 2 ČESTITAMO! Tim zagrebačkog FER-a pobijedio na međunarodnom natjecanju u robotici, osvojili dva milijuna dolara Geert Wilders Završili parlamentarni izbori Antiislamski i antieuropski populist mogući novi premijer zemlje tulipana: "Nizozemska će biti vraćena Nizozemcima, tsunami azila i migracija bit će obuzdan"

U ukupnom poretku Svjetskog kupa vodi Norvežanin Anders Jacobsen sa 877 bodova, drugi je Austrijanac Gregor Schlierenzauer (689), dok je treći Švicarac Simon Ammann (596).