'Bitka za Kinu': Ivanković bolji od Ćire

U derbiju 15. kola kineskog nogometnog prvenstva snage su odmjerili Shanghai Shenhua i Shandong Luneng, klubovi hrvatskih trenera Miroslava Blaževića i Branka Ivankovića...

Riječ je o derbiju kineske Superlige, a uspješnija je bila Ivankovićeva momčad koja je na gostujućem travnjaku slavila 2-1.

Pročitajte i ovo Slika nije dostupna Provjereno, večeras u 22:25 Skrivenom kamerom snimili smo redovita kršenja zakona Slika nije dostupna Zavirite u ljudsko tijelo Evo zašto su visoke temperature toliko opasne

Povela je Blaževićeva momčad golom Kuna u 66. minuti, ali su veselje Ivankoviću donijeli Peng u 77. i Wei u 83. minuti.

Ovom je pobjedom Ivankovićev Shandong Luneng na ljestvici preuzeo vodeću poziciju i sada ispred Shanghai Shenshue ima dva boda viška, kao i utakmicu manje.