VIDEO: U sat vremena napravio 42 bungee jumpa

Mučnina ipak nije mogla zaobići Britanca Jamesa Fielda koji je oborio svjetski rekord i napravio 42 'bungee jumpa' u jedan sat.

 
 
 
 
Oborio rekord napravivši 41 bungee jump
Rekord u bungee jumpu (Foto: Reuters)

Nakon svakog skoka tim je mijenjao uže dugo 10 metara (Foto: Reuters)

31-godišnjak je pretekao prethodbog rekordera Bena Nevisa koji je držao rekord s 19 skokova skačući s platforme visine 50 metara. No, Field također priznaje da se morao jako koncentrirati prije svakog skoka s dizalice koja je bila postavljena blizu londonskog Tower Bridgea.

>> VIDEO: Pad u bezdan dubok 56 metara s kamerom

'Zaista se potrebno fokusirati jer vam u glavu dolazi veliki priljev krvi. Bilo je mnogo teže nego što sam mislio da će biti, no stvar je u ritmu. Svaki put kad sam se vratio sa skoka, morao sam duboko udahnuti', izjavio je Fields nakon obaranja.

Sigurnost je za organizatore bila prioritet. Nakon svakog skoka dizalica b ga polagano spustila do tla gdje bi ga dohvatio asistent. Također, svaki put bi mijenjali 10 metara dugo uže. 'Mislim da sam ispucao svoju kvotu skokova ove godine', izjavio je avanturist.

  • Ispiši
  • Ocijeni:
  • ( glas(ova))

Komentari ( komentara do sada)

Komentiraj

tvoj komentar:

cfea065b56_60626580 Vukovar je bio srpski

26.5.2012. Zagreb. Nikolić mi je rekao: "Vukovar je bio srpski grad. Nemaju (Hrvati) šta da se vrate". Tako glasi citat srbijanskog predsjednika Tomislava Nikolića. Imam audiozapis razgovora. Napisao sam točno što je rekao", rekao je za Večernji list novinar njemačkih novina Frankfurter Allgemeine Zeitunga Michael Martens nakon što su iz Nikolićeve stranke demantirali taj navod iz intervjua.

Dnevnik.hr na Facebooku