Rođena crna mačka s dva lica

Mnogi ljudi vjeruju kako mačke imaju devet života, no mače koje vidite, rodilo se s dva lica.

 
 
 
 
Mačka s dva lica (Screenshot: WWSB)

Maleni mačak dobio je ime Harvey Dent, po istoimenom negativcu s dva lica iz filmskog serijala o superjunaku Batmanu. Njegovi vlasnici, Nash Hand i Amanda Forsythe nisu mogli povjerovati što su vidjeli nakon što im se kućna ljubimica omacila.

Oba lica funkcioniraju normalno, ističu vlasnici, no kad su zatražili pomoć od nadležnih institucija oko mačke, odgovor je bio jednako iznenađujući. Poručeno im je da ubiju tog mačka, jer se radi o zvijeri i abominaciji. Vlasnici su ignorirali poruku veterinara i zadržat će mačka i pružiti mu dom.

  • Ispiši
  • Ocijeni:
  • ( glas(ova))

Komentari ( komentara do sada)

Komentiraj

tvoj komentar:

cfea065b56_60626580 Vukovar je bio srpski

26.5.2012. Zagreb. Nikolić mi je rekao: "Vukovar je bio srpski grad. Nemaju (Hrvati) šta da se vrate". Tako glasi citat srbijanskog predsjednika Tomislava Nikolića. Imam audiozapis razgovora. Napisao sam točno što je rekao", rekao je za Večernji list novinar njemačkih novina Frankfurter Allgemeine Zeitunga Michael Martens nakon što su iz Nikolićeve stranke demantirali taj navod iz intervjua.

Dnevnik.hr na Facebooku